Візок косметологічний мод. BS-016
- металевий профіль,
- біле фарбування 3 полки,
- ДСП можливість кріплення лампи-лупи на струбцине
- спеціальні отвори для кріплення лампи-лупи
Розміри: 70х40х93 (h) см
упаковка: полички: 67х42х7 (h) см
металеву основу: 96х43х7 (h) см
Вага брутто: 15,2 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип тележки | открытая |
| Полка | 3 шт |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Особенности | Наличие ручки для перемещения |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 930 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Вес | 15.2 кг |
| Материал изготовления | |
| Каркас | Металл |
| Полки | ДСП покрытая краской |
| Колесики (колесные опоры) | резина |
- Цена: 5 249,76 ₴


