Візок для перукарів помічник колір чорний CoiffeuR Comair перукарський візок компактний
Візок для перукарів помічник колір чорний CoiffeuR Comair перукарський візок компактний
Торгова марка Comair представляє візок для перукарських аксесуарів стилістам салону краси. Перукарський візок пересувний у стилі мінімалізму з німецькою якістю.
Переваги:
- Компактність;
- Місткість;
- Висувні шухлядки — 5 шт;
- Висувні шухлядки — якісний пластик з акриловим покриттям, який стійкий до високих температур, механічних і хімічних впливів.
- Хромований тримач для фена;
- Хромований каркас;
- Верхня полиця хромована;
- Пластикові колеса — 4 шт.
- Габаритні розміри (Ш*Г*В) — 32,5*33*82 см;
- Виробництво Німеччина
- Гарантія 12 місяців
src="https://images.ua.prom.st/2094687486_2094687486.jpg?PIMAGE_ID=2094687486"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Comair |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Тримач для фена |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Ширина | 32.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | метал |
| Ящик (висувний) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | хром |
- Ціна: 3 922 ₴




