Витяжка для манікюру вбудована витяжка в манікюрний стіл Air max VМ 151 PRO
-3%- В наявності
- Код: Air max (V7)151 PRO
4 370 ₴
4 238,90 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Витяжка для манікюру вбудована витяжка в манікюрний стіл Air max VМ 151 PRO
Зверніть увагу! Базова ціна вказана за витяжку з білою пластиковою решіткою.
Якщо вас цікавить інший варіант решітки, оберіть його у різновиді товару або зверніться за консультацією до менеджера магазину!
Вбудована манікюрна витяжка для манікюрного столу Air max VМ151 PRO – професійна витяжка для майстрів манікюру та нейл-арту.
Потужна, з регулятором швидкості на 7 режимів потужності. Забезпечує високу ефективність, поглинання пилу, різних дрібних часток при роботі майстра манікюру.
Врізні витяжки для манікюру стають все популярнішими серед професійних майстрів, оскільки мають свої незаперечні плюси. Манікюрний пилосос вбудовується в стіл, що дозволяє значно економити місце та прискорює роботу, а також зменшує кількість шуму. На поверхні столу кріпиться лише спеціальна пластина з металевими гратами.
Витяжка-пилосос вмонтована незамінний аксесуар майстра манікюру, який дбає не тільки про чистоту робочого місця, а й про здоров'я.
Технічні характеристики вбудовуваної витяжки:
-
Потужність: 65 Вт.
-
Продуктивність: 450 - 800 Куб. година.
-
7 режимів швидкості.
-
Рівень шуму від 31 до 62 дБ.
-
Мішечки у комплекті: 2 штуки.
-
Розмір блоку, що знаходиться під столом: 23х23 см, висота 5 см.
-
Гарантія: 12 місяців.
Інструкція з монтажу витяжки, що вбудовується v6/v7 Pro
-
Верхню панель витяжки з боку майстра рекомендується встановлювати на відстані 5-10 см від краю столу (прикласти та перемістити перед собою, вибрати найбільш комфортне положення), але не фіксувати.
-
Діаметр отвору в столі для V6/V7 Pro складає 150 мм.
-
Після того, як отвір вирізаний, зафіксувати витяжку по вільному краю (по обидва боки від кнопки вкл/викл) на внутрішній поверхні столу.
-
Зафіксуйте панель.
Зверніть увагу! Щоб правильно зафіксувати панель, її потрібно притиснути до столу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Матеріал решітки | ABS пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 5 см |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 65 Вт |
- Ціна: 4 238,90 ₴






