Стілець-сідло зі спинкою стільці сідла для майстрів 1022B2Y
Акція!
-15%
-15%- В наявності
- Код: 1022B2Y
5 206,50 ₴
4 450 ₴
+380 (66) 763-37-15
- +380 (98) 463-07-89
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець-сідло зі спинкою стільці сідла для майстрів 1022B2Y
- Стульчик мастера,седло, со спинкой и подставкой для ног.
- База- пятилучная пластик;
- Подъёмник- пневматика;
- Доступные чёрный матовий
Габаритнi розмiри:
- Висота: h43~56.5;
- База: d60см;
- Сидушка: 42х37;
- Виробництво: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S&P |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 430 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 565 мм |
| Ширина сидіння | 420 мм |
| Глибина сидіння | 370 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | немає |
| Основні | |
| Форма сидіння | Сідло |
- Ціна: 4 450 ₴


