Приставний мобільний столик Фудзі для майстра педикюру під реклайнер

Матеріали:
Стільниця столу виготовлена з екологічно чистої плити ДСП товщиною 25мм.
Опорна конструкція виготовлена з квадратної труби діаметром 20мм та товщеної стінки 1,2мм, що дає можливість витримувати велике навантаження.
Висота столу 627мм. ідеально підібрана для зручності користування, а конструкція ніжки дозволить підставити стіл під крісло-реклайнер, ліжко або диван.
Стіл поставляється у зібраному вигляді.
Кольори складської програми:
Стільниця венге, каркас чорний
Стільниця дуб сонома, каркас чорний
Стільниця біла, каркас білий
Габаритні розміри:
Ширина 410мм
висота 627мм
довжина 310мм.
Дані для перевезення 7 кг (25 кг об'ємний) місць 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | 2 опори |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 462 мм |
| Глибина столика | 362 мм |
| Висота столика | 627 мм |
| Вага столика | 7 кг |
| Основні атрибути | |
| Обертання крісла навколо своєї осі | немає |
- Ціна: 1 500,06 ₴







