Настінний кошик для сміття Rixo Maggio WB300S
Настінний кошик для сміття Rixo Maggio WB300S
Кошик для сміття Rixo Maggio WB300S призначений для туалетних кімнат із середньою та високою прохідністю.
Кошик виготовлений з удароміцного пластику ABS, призначений для настінної або підлогової установки, кришка відкритого типу дозволяє ховати краї пакету для сміття.
-
Кошик легко встановити, просто помістіть на підвісну дошку.
-
Легко чистити: просто протріть вологою тканиною
-
Розмір та стиль дозволяють використовувати його у багатьох місцях та легко транспортувати.
Характеристики:
| Колекція | Maggio |
| Об`єм | 26л |
| Призначення | Кошик для сміття |
| Матеріал корпусу | ABS-Пластик |
| Тип | Кошик без кришки |
| Колір корпусу | Срібний |
| Покриття поверхні | Матове |
| Вид кріплення | Настінно-підлогове |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 410х345х225 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 440х360х245 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1,94 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 2,52 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 26 л |
| Тип кошика | Відкритий (без кришки) |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 1.94 кг |
| Колекція | Maggio |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 2.52 кг |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 1 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Вид кріплення | Настінно-напальний |
| Покриття поверхні | Матове |
- Ціна: 1 721 ₴





