Компактний та практичний регульований стілець арт. Віго для манікюру та косметології
Компактний та практичний регульований стілець арт. Віго для манікюру та косметології
Бюджетна, зручна модель регульованого стільця зі спинкою для майстрів та клієнтів салону краси.
Характеристика:
-
Крісло на колесах;
-
Обертається на 360 градусів;
-
Регулюється по висоті (піднімається нагору вниз);
-
Зручне кругле сидіння;
-
Матеріал сидіння м'який поліуретан;
-
Матеріал спинки шкірозамінника;
-
Металева основа з хромованим покриттям;
-
Підставка для ніг;
-
Поліуретанові колеса;
Розмір крісла:
-
діаметр сидіння 32 см;
-
товщина подушки 6 см;
-
ширина спинки 35 см;
-
висота спинки 15 см;
-
висота спинки від сидіння до верху спинки 30 см;
-
висота посадки регулюється від 47 см до 59 см;
-
висота по спинці від 76 см до 90 см;
-
діаметр хрестовини 37 см.
Кількість у коробці: 2 шт.
Зв'яжіться з нами!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Китай |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 590 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 470 мм |
| Глибина сидіння | 320 мм |
| Ширина сидіння | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | не передбачені |
- Ціна: 1 243,20 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська картонна упаковка




