Стілець LORENA синій м'який стільчик для клієнтів та відвідувачів ніжки хромовані
Стілець LORENA синій м'який стільчик для клієнтів та відвідувачів ніжки хромовані
Ідеальний варіант для зони очікування, кабінету адміністратора, переговорної чи конференц-зали.
М'який стілець LORENA поєднує зручність, сучасний дизайн і міцність.
Оббивка з м'якого велюру синього кольору робить сидіння та спинку особливо комфортними, а міцні металеві ніжки з хромованим покриттям надають моделі вишуканого та сучасного вигляду.
Стілець без регулювання висоти, що робить його особливо стійким та надійним.
Завдяки своєму дизайну та кольоровій гамі стілець легко впишеться в будь-який інтер'єр - доповнить затишну обстановку заміського будинку або стане яскравим акцентом у сучасній міській квартирі.
Розміри:
- висота посадки 48 см,
- висота стільця 82 см,
- ширина сидіння 48 см,
- глибина сидіння 46 см.
Стільці LORENA - ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, стиль та якість натуральних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір оббивки | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Синій |
| Особливості | Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромований метал |
| Спинка | велюрова тканина |
| Сидіння | велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
- Ціна: 3 063,60 ₴



