М'який стілець для манікюру ТАУЕР СОФТ на дерев'яних ніжках синя велюрова оббивка Крісло для відвідувачів
М'який стілець для манікюру ТАУЕР СОФТ на дерев'яних ніжках синя велюрова оббивка Крісло для відвідувачів
Стілець м'який Тауер Софт на дерев'яних ніжках
Сидіння виконане з приємної на дотик велюрової тканини, м'яке та зручне для тривалого сидіння.
Конструкція фіксована - без регулювання висоти або положення, що робить стілець максимально стійким та надійним.
Ніжки виготовлені з натурального бука світлого відтінку та покриті прозорим акриловим лаком, що підкреслює природну текстуру дерева та захищає його від вологи та пошкоджень.
Ця модель була розроблена понад півстоліття тому і досі вважається однією з найзручніших у світі.
Саме з неї почалася мода на доступні дизайнерські меблі.
Стілець у стилі Eames відрізняється універсальністю та сучасним дизайном, завдяки чому відмінно підходить для кухні, їдальні, кафе, ресторанів, офісів, зон очікування, переговорних та креативних студій.
Розміри:
- ширина сидіння - 48 см
- глибина сидіння - 46 см
- висота до верху спинки - 82 см
- висота сидіння - 43 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір оббивки | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір | Синій |
| Особливості | Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 460 мм |
- Ціна: 2 264,40 ₴




