Диспенсер одноразових накладок на унітаз чорний металевий
Диспенсер одноразових накладок на унітаз чорний металевий
Металевий диспенсер для покриття на унітаз, чорного кольору.
Настіний антивандальний тримач для покриття на унітаз.
Диспенсер виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304.
Найважливішими її характеристиками є кислотостійкість і витривалість до високих температур.
Оксидна плівка на поверхні забезпечує стійкість до хімічних речовин.
Деспенсер дуже легкий в обслуговувнні.
Ідеально підходить для приміщень із невисоким рівнем відвідувачів, але з високими вимогами санітарних норм та особистої гігієни.
Характеристики:
-
Розмір: 400х50х270 мм
-
Корпус: нержавіюча сталь AISI 304
-
Ємність паперу: 250 шт
-
Виробництво: Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DEVISAN |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Призначення диспенсера | Для гігієнічних накладок на унітаз |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 5 см |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 1 985 ₴

