Вітрина для салону краси ARCADA Стелаж LOFT для косметики та парфумерії VM74

- Під замовлення
- Код: VM74
Відправка з 18 червня 202624 730,80 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Вітрина для салону краси ARCADA Стелаж LOFT для косметики та парфумерії VM74
Стелаж Arcada
Елегантна модель, яка вигідно приверне увагу клієнтів до вашої косметики, парфумерії або іншої продукції.
Сучасний дизайн із металевим каркасом ідеально вписується в інтер’єр салонів, магазинів та шоурумів.
Характеристики:
-
металевий каркас, покритий порошковою фарбою;
-
покриття порошковою фарбою для захисту від впливу корозії та пилу;
-
матеріал поличок ДСП;
-
нижня тумба з дверцятами для зберігання;
Розміри (ШхГхВ): 130х40х220 см.
-
Колір каркасу: золото, чорний, сірий, білий*.
*Можливість виготовлення в інших кольорах уточнюйте у менеджера сайту.
Додаткова комплектація (з доплатою):
- підсвітка;
Термін виготовлення – 14-20 робочих днів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 1300 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | метал |
- Ціна: 24 730,80 ₴



