Кушетка медична діагностична “Грація” для лікарських оглядів і процедур

- Під замовлення
- Код: Грация_AN
Відправка з 20 травня 202613 950 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Кушетка медична діагностична “Грація” для лікарських оглядів і процедур
Кушетка медична оглядова "Грація" призначена для розміщення пацієнтів при проведенні медичних процедур та забезпечення їх максимального комфорту.
Конструкція медичної кушетки "Грація" включає в себе міцний розбірний каркас, підголовник і сидіння. М'які частини кушетки виготовлені з фанери і поролону і оббиті високоміцним медичним шкірзамінником польського виробництва.
Переваги кушетки "Грація":
- естетичний дизайн підвищує привабливість медустанови і настрій пацієнтів і персоналу;
- можлива комплектація тримачем одноразових простирадл і штативом для внутрішніх вливань (з доплатою);
- антибактеріальні матеріали, які захищають пацієнтів від інфекцій в проміжках між санітарною обробкою;
- підголівник має механізм підйому (ростомат), який дозволяє встановлювати його з нахилом в діапазоні від 0° до 45°.
Стандартні кольори оббивки: синій, бежевий, салатовий, сірий, блакитний. Також можливий вибір іншого кольору оббивки на замовлення (у вашому корпоративному стилі або за власними уподобаннями).
Просимо звернути увагу: колір шкірзаму Scaden може відрізнятися в залежності від освітлення та налаштувань Вашого екрану.
Всі матеріали та комплектуючі, що використовуються в конструкції, а також захисно-декоративне полімерне покриття мають необхідні висновки та допущені для використання у медичних меблях.
Характеристики:
| Основні атрибути | КС Грація |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Підголовник | регульований |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний, ступенева рейка, покроковий |
| Тип опор | ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Матеріал каркасу | метал |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Наповнювач | поролон (пінополіуретан) |
| Габаритні розміри: | |
| Довжина | 1955 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 560 мм |
| Товщина ложі | 100 мм |
| Вага | 25 кг |
| Гарантія | |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість секцій | 2 |
| Підголовник | Регульований |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | ATON |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний, ступенева рейка, покроковий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
- Ціна: 13 950 ₴







