Стаціонарне медичне ліжко КП 80/190 (без матрацу) для лікарень та медичних стаціонарів

- Під замовлення
- Код: кр. КП 80\190_AN
Відправка з 20 травня 20266 600 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Стаціонарне медичне ліжко КП 80/190 (без матрацу) для лікарень та медичних стаціонарів
Ліжко медичне КП 80/190 призначене для лікарень, лікувальних закладів, медичних стаціонарів і використовується для комфортного розміщення пацієнтів.
Конструкція медичного ліжка виконана із сталевих труб, пофарбованих порошковою фарбою з антибактеріальними властивостями.
Ложе ліжка – металева сітка, розмір ложа під матрац - 1900х800 мм. Висота до ложа ліжка без матраца становить 440 мм.
Конструкція ліжка дозволяє витримувати вагу до 160 кг.
Конструкція ліжка цільнозварна.
Додатково ліжко може комплектуватися матрацом (з доплатою).
Переваги ліжка:
-
антибактеріальні властивості фарби каркасу забезпечують захист пацієнтів від інфекцій у проміжках між санітарною обробкою;
-
можливість вибору колірної гами каркасу Замовником.
Характеристики:
| Основні атрибути | Ліжко медичне КП 80/190 |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | для дітей та дорослих |
| Тип ліжка | односекційна стаціонарна |
| Тип конструкції ліжка | нерозбірна |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ложа | 1900 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Висота ложа від підлоги | 440 мм |
| Матеріал виготовлення: | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Торцеві огорожі | метал |
| Додаткові характеристики: | |
| Торцеві огорожі | незнімні, в узголів'ї і підніжжі ліжка |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Колісні опори | не передбачені |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
Якщо у вас залишилися запитання або потрібна додаткова консультація — зв’яжіться будь ласка з менеджером сайту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Різні кольори |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Тип конструкції ліжка | Нерозбірна |
| Тип ліжка | односекційна стаціонарна |
| Додаткові характеристики | |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колісні опори | не передбачені |
| Середній термін служби ліжка | 5 років |
| Торцеві огорожі | незнімні, в узголів'ї і підніжжі ліжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота ложа від підлоги | 440 мм |
| Довжина ложа | 1900 мм |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Торцева огорожу | метал |
- Ціна: 6 600 ₴

