Функціональне ліжко для лежачих хворих КФ-2-ЕП-125-БП-ОП-Р двосекційне з електроприводом

- Під замовлення
- Код: КФ-2-ЕП-125-БП-ОП-Р _AN
Відправка з 20 травня 202634 000 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Функціональне ліжко для лежачих хворих КФ-2-ЕП-125-БП-ОП-Р двосекційне з електроприводом
Ліжко з електроприводом двохсекційне медичне функціональне КФ-2-ЕП-125-БП-ОП-Р з пластиковими бильцями та колесами ф125 мм призначене для лежачих хворих, які тимчасово обмежені в русі та потребують особливого догляду.
Регулювання кута нахилу провадиться за допомогою електроприводу з керуванням від пульта.
Конструкція медичного ліжка виготовлена із сталевих труб, пофарбованих порошковою фарбою з антибактеріальними властивостями.
Каркас покритий спеціальною полімерною антибактеріальною фарбою із додаванням срібла. Це забезпечує додатковий захист від поширення лікарняних інфекцій та знижує частоту санітарних обробок. Покриття стійке до дезінфекції і витримує агресивні засоби для чищення.
Кут підйому головної секції від 0˚ до 70˚.
Ліжко встановлене на колеса діаметром 125 мм.
Можлива додаткова комплектація поперечиною, еластичним матрацом, штативом та телескопічними бічними огорожами (за додаткову плату).
Переваги:
-
перешкоджає поширенню внутрішньолікарняних інфекцій;
-
легке складання;
-
електричний привід;
-
три модифікації бувець;
-
фіксатор матраца;
-
колеса із фіксатором;
-
посилений каркас;
-
можлива комплектація бічними огорожами та/або штативом, та/або медичним матрацом;
-
гарантія 18 місяців.
Характеристики:
-
розмір: 2050х900х880 мм;
-
каркас: сталь із антибактеріальним порошковим покриттям;
-
навантаження: до 180 кг.
Термін служби (не менше) – 5 років
Якщо у вас залишилися запитання або потрібна додаткова консультація — зв’яжіться будь ласка з менеджером сайту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість моторів | 1 шт. |
| Особливості | Пульт дистанційного керування |
| Спосіб регулювання головної секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання ножної секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип конструкції ліжка | Збірно-розбірна |
| Тип ліжка | функціональна 2-х секційна |
| Тип управління | Пультом |
| Габаритні розміри | |
| Висота ложа від підлоги | 460 мм |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 880 мм |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Довжина ліжка | 2050 мм |
| Діаметр колісних опор | 125 мм |
| Ширина ложа | 900 мм |
| Ширина ліжка | 900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Середній термін служби ліжка | 5 років |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Торцева огорожу | пластик |
- Ціна: 34 000 ₴







