Медичне функціональне ліжко КФ-2-МП-125-БП-ОП-Ш-Р з пластиковими бильцями огорожами штативом та колесами 125 мм

- Під замовлення
- Код: КФ-2-МП-125-БП-ОП-Ш-Р _AN
Відправка з 20 травня 202626 100 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Медичне функціональне ліжко КФ-2-МП-125-БП-ОП-Ш-Р з пластиковими бильцями огорожами штативом та колесами 125 мм
Ліжко медичне функціональне КФ-2-МП-125-БП-ОП-Ш-Р з пластиковими бильцями, телескопічними огорожами, штативом для вливань та колесами з фіксатором діаметром 125 мм призначене для лежачих хворих, які тимчасово обмежені в русі та потребують особливого догляду.
Регулювання кута нахилу верхньої секції проводиться за допомогою обертання важеля регулювання. Регулювання відбувається плавно і без зусиль, впорається навіть тендітна дівчина. При необхідності важіль регулювання можна заховати.
Конструкція медичного ліжка виготовлена із сталевих труб, пофарбованих порошковою фарбою з антибактеріальними властивостями.
Ліжко покрите спеціальною полімерною антибактеріальної фарбою з додаванням срібла. Це забезпечує додатковий захист для пацієнта та знижує частоту санітарних обробок. Покриття стійке до дезінфекції та витримує агресивні чистячі засоби.
Передбачена можливість безступінчастого регулювання кутів нахилу секцій основи шляхом обертання відповідної ручки.
Ліжко встановлене на колеса діаметром 125 мм.
Можлива додаткова комплектація поперечиною та еластичним матрацом (з доплатою).
Переваги:
-
перешкоджає поширенню внутрішньолікарняних інфекцій;
-
легка збірка;
-
три модифікації билець;
-
фіксатор матраца;
-
колеса з фіксатором;
-
посилений каркас;
-
гарантія 18 місяців.
Характеристики:
| Габаритні розміри | 2050х900х880 мм |
| Розміри ложа | 900х2000 мм |
| Висота ложа від підлоги | 450 мм |
| Кількість секцій | 2 (1 – стаціонарна, 1 – підйомна головна) |
| Максимальний кут підйому секції | 80˚ |
| Привід | механічний |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Діаметр коліс | ф125 |
| Матеріал рами | сталь з антибактеріальним покриттям |
| Матеріал билець | пластик |
| Колеса + гальма | з фіксатором |
| Габарити у складеному стані | 1000х1000х150 мм |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
Якщо у вас залишилися запитання або потрібна додаткова консультація — зв’яжіться будь ласка з менеджером сайту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Різні кольори |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Спосіб регулювання головної секції | механічний |
| Тип конструкції ліжка | Збірно-розбірна |
| Тип ліжка | функціональна 2-х секційна |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічне огородження | метал, пластик |
| Каркас ліжка | метал |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Торцева огорожу | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Бічні огорожі | з двох боків ложа, знімні, з блокуванням довільного регулювання, складні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Кут нахилу головної секції | 80 град. |
| Середній термін служби ліжка | 5 років |
| Торцеві огорожі | знімні, в узголів'ї і підніжжі ліжка |
| Габаритні розміри | |
| Висота ложа від підлоги | 460 мм |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 880 мм |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Довжина ліжка | 2050 мм |
| Діаметр колісних опор | 125 мм |
| Ширина ложа | 900 мм |
| Ширина ліжка | 900 мм |
- Ціна: 26 100 ₴




