Медичне ліжко для пацієнтів КФ-2-МП-75-БМ-Р з металевими бильцями і колесами 75 мм

- Під замовлення
- Код: КФ-2-МП-75-БМ-Р_AN
Відправка з 20 травня 202616 500 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Медичне ліжко для пацієнтів КФ-2-МП-75-БМ-Р з металевими бильцями і колесами 75 мм
Ліжко медичне функціональне з металевими бильцями КФ-2-МП-75-БМ-Р і колесами діаметром ф75 мм призначена для лежачих хворих, які тимчасово обмежені в русі і потребують особливого догляду.
Регулювання кута нахилу виробляється з допомогою обертання важеля регулювання. Відбувається це плавно і без зусиль, впорається навіть тендітна дівчина. При необхідності важіль регулювання можна сховати.
Конструкція медичної ліжка виконана з сталевих труб, забарвлених порошковою фарбою з антибактеріальними властивостями.
Каркас покритий спеціальною полімерною антибактеріальної фарбою з додаванням срібла. Це забезпечує додатковий захист від розповсюдження лікарняних інфекцій і знижує частоту санітарних обробок. Покриття стійке до дезінфекції і витримує агресивні чистячі засоби.
Передбачена можливість безступінчатого регулювання кутів нахилу секцій заснування шляхом обертання відповідної ручки. Кут підйому головної секції від 0 до 70, кут підйому ножної секції - від 0 до 45 .
Ліжко встановлена на колеса діаметром 75 мм.
Можлива додаткова комплектація поперечиною, еластичним матрацом, штативом і телескопічними бічними огорожами (з доплатою).
Переваги:
-
перешкоджає поширенню внутрішньолікарняних інфекцій;
-
легка збірка;
-
три модифікації билец;
-
фіксатор матраца;
-
колеса з фіксатором;
-
посилений каркас;
-
гарантія 18 місяців.
Характеристики:
| Габаритні розміри | 2050х900х880 мм |
| Розміри ложа | 900х2000 мм |
| Висота ложа від підлоги | 450 мм |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальний кут підйому секції | головна секція - від 0˚ до 70˚, ножна секція - від 0˚ до 45˚ |
| Привід | механічний |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Діаметр коліс | ф75 |
| Матеріал рами | сталь з антибактеріальним покриттям |
| Матеріал билець | метал |
| Колеса + гальма | з фіксатором |
| Габарити у складеному стані | 1000х1000х150 мм |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
Якщо у вас залишилися запитання або потрібна додаткова консультація — зв’яжіться будь ласка з менеджером сайту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Різні кольори |
| Спосіб регулювання висоти ложа | не регулюється |
| Спосіб регулювання головної секції | механічний |
| Спосіб регулювання ножної секції | механічний |
| Тип конструкції ліжка | Збірно-розбірна |
| Тип ліжка | функціональна 2-х секційна |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота ложа від підлоги | 460 мм |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 880 мм |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Довжина ліжка | 2050 мм |
| Діаметр колісних опор | 75 мм |
| Ширина ложа | 900 мм |
| Ширина ліжка | 900 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Кут нахилу головної секції | 80 град. |
| Середній термін служби ліжка | 5 років |
| Торцеві огорожі | знімні, в узголів'ї і підніжжі ліжка |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Торцева огорожу | метал |
- Ціна: 16 500 ₴
