Матрац медичний 90×200 см для лікарняного ліжка мод.КП

- Під замовлення
- Код: МЦ-2000х900х80_AN
Відправка з 20 травня 20265 700 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Матрац медичний 90×200 см для лікарняного ліжка мод.КП
Матрац ліжка лікарняного медичний (90х200 см) для медичних установ і використовується для зручного розміщення пацієнта в ліжку.
Матрац складається з чохла та поролонової основи, товщиною 80 мм. Чохол виготовлений з непромокаючої медичної тканини, призначеної для захисту від протікання рідин.
Чохол легко протирається, що забезпечує можливість безперервного використання, у т.ч. після протікання фізіологічних, медичних та інших рідин. Тканина має протимікробні та антиалергенні властивості, у тому числі цей матеріал захищає від пилових кліщів.
Умови експлуатації чохла:
-
допускається прання в побутовій пральній машині при температурі до 90 ° С;
-
автоклавування за температури 130°С;
-
допускається машинне сушіння до +120ºС;
-
сушіння в камері при t до +105ºС (1 хв).
Не допускається прасування праскою!
Підходить до ліжка лікарняного медичного КП.
| Основні атрибути | Матрац ліжка лікарняного медичний |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Наповнення матраца | пінополіуретан (поролон) |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Розміри матраца: | |
| Ширина | 90 см |
| Довжина | 200 см |
| Висота | 8 см |
| Додаткові характеристики матраца: | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Вага матраца | 6 кг |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
Залишились запитання щодо товару? Звертайтеся - наш менеджер проконсультує та відповість на запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
- Ціна: 5 700 ₴



