Матрац медичний 4-секційний КФ-4-МЦ-Р для функціонального медичного ліжка

- Під замовлення
- Код: КФ-4-МЦ-Р_AN
Відправка з 20 травня 20266 300 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Матрац медичний 4-секційний КФ-4-МЦ-Р для функціонального медичного ліжка
Медичний матрац КФ-4-МЦ-Р призначений для комфортного розміщення пацієнтів на функціональних ліжках у медичних закладах: лікарнях, реабілітаційних центрах, хоспісах, відділеннях інтенсивної терапії тощо.
Складається з пінополіуретанової (поролонової) основи завтовшки 80 мм (під замовлення 100 мм, 120 мм) та захисного чохла з медичної тканини, що не пропускає рідини.
Чохол легко очищується, забезпечуючи можливість тривалого використання навіть після протікання фізіологічних, медичних та інших рідин. Матеріал має протимікробні, антиалергенні властивості та захищає від пилових кліщів.
Основні переваги:
-
4 секції, що відповідають конфігурації функціонального ліжка
-
Вологостійкий медичний чохол з дезінфекційним покриттям
-
Антибактеріальна, гіпоалергенна тканина
-
Можливість миття та дезінфекції:
-
прання при температурі до +90 °C
-
автоклавування при +130 °C
-
машинне сушіння до +120 °C
-
камера сушіння (до +105 °C, до 1 хв)\
-
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами – на замовлення (детальніше уточнюйте у менеджере сайту).
| Основні атрибути | КФ-4-МЦ-Р |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 4 |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Наповнення матраца | пінополіуретан (поролон) |
| Габаритні розміри: | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 80 мм (під замовлення - 100, 120 мм) |
| Розмір секцій (ДхШхВ) | 1 (головна) - 700х900х80 мм, 2 (проміжна) - 300х900х80 мм; 3 (проміжна) - 400х900х80 мм; 4 (ноги) - 600х900х80 мм |
| Вага матраца | 10 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не меньш) | 60 міс. |
Залишились запитання щодо товару? Звертайтеся - наш менеджер проконсультує та відповість на запитання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
- Ціна: 6 300 ₴



