Медичний перев’язувальний стіл КП 2-секційний Кушетка для процедур і оглядів

- Під замовлення
- Код: ст.куш.КП_AN
Відправка з 20 травня 20268 800 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Медичний перев’язувальний стіл КП 2-секційний Кушетка для процедур і оглядів
Стіл (кушетка) перев'язувальний медичний КП призначений для комфортного розміщення пацієнтів під час проведення різноманітних медичних процедур.
Стіл перев'язувальний складається з обтягнутих вінілштучкшкірою сидіння та підголівника, встановлених на посилений металевий каркас з полімерним покриттям.
Положення підголівника може бути горизонтальним або регулюватись у діапазоні 15°÷60°.
Всі матеріали та комплектуючі, що використовуються в конструкції, а також захисно-декоративне полімерне покриття мають необхідні висновки та допущені для використання у медичних меблях.
Можливий вибір кольору оббивки на замовлення (у вашому корпоративному стилі або за власними уподобаннями).
Просимо звернути увагу: колір шкірзаму Scaden може відрізнятися в залежності від освітлення та налаштувань Вашого екрану.
Характеристики:
| Основні атрибути | КП |
| Країна виробник |
Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Підголовник | регульований |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний, безступінчатий |
| Тип опор | ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу | метал |
| Обивний матеріал | штучна шкіра, вінілштучшкіра |
| Габаритні розміри: | |
| Довжина | 1890 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 910 мм |
| Товщина ложі | 40 мм |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
Залишилися запитання? Зв’яжіться з нами — підкажемо та допоможемо обрати найкращий варіант.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підголовник | Регульований |
| Спосіб регулювання висоти | не регулюється |
| Спосіб регулювання спинної частини | механічний |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 910 мм |
| Довжина | 1890 мм |
| Товщина ложі | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 8 800 ₴


