Мобільний медичний стілець зі спинкою для кабінету лікаря ВС-5Р

- Під замовлення
- Код: ВС-5Р_AN
Відправка з 20 травня 20265 200 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Мобільний медичний стілець зі спинкою для кабінету лікаря ВС-5Р
Стілець медичний ВС-5Р призначений для використання в медичних закладах і служить для комфортного розміщення співробітників і пацієнтів.
Стілець медичний складається з обтягнутих вінілштучшкірою м'яких сидіння і спинки, встановлених на стійку з підставою у вигляді п'ятипроменевої зірки на роликових опорах.
Висота сидіння регулюється обертанням.
Колір оббивного матеріалу: бежевий, синій салатовий, інші кольори - на замовлення (нестандартний колір впливає на термін виготовлення, детальніше уточнюйте у менеджера).
Характеристики:
| Матеріал каркасу | cталь з полімерним покриттям |
| Діапазон регулювання висоти, мм | 430÷560 |
| Діаметр сидіння, мм | 430 |
| Діаметр основи, мм | 540 |
| Висота спинки над сидінням, мм | 300 |
| Габаритна висота, мм | 730 |
| Висота платформи від підлоги, мм | 325 |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Діаметр коліс, мм | 40 |
| Оббивний матеріал | вінілштучшкіра |
| Колір оббивного матеріалу | бежевий, синій, салатовий, на замовлення інші кольори |
| Наповнювач | пінополіуретан (поролон) завтовшки 30 мм |
| Вага виробу, кг | 10 |
| Гарантійний термін, міс. | 18 |
| Термін служби (не менше), міс. | 60 |
Якщо у вас залишилися запитання або потрібна додаткова консультація — зв’яжіться будь ласка з менеджером сайту!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Особливості | Наявність спинки |
| Тип підстави | Хрестовина з коліщатками |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 5 200 ₴


