Донорський стілець СД-01 з двома регульованими підлокітниками

- Під замовлення
- Код: СД-01_AN
Відправка з 18 травня 20266 600 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Донорський стілець СД-01 з двома регульованими підлокітниками
Стілець донорський СД-01 (стілець донора) використовується в медичних закладах для розміщення пацієнтів під час проведення процедур забору крові та інфузійної терапії.
Стілець являє собою суцільнозварний каркас, виконаний з профільної труби.
Підлокітники (2 шт.) регулюються по висоті.
До каркаса кріпляться сидіння і спинка, оббиті вінілштучноюшкірою з поролоном товщиною 40 мм.
Стандартні кольори оббивки: синій, бежевий, салатовий, сірий, блакитний. Також можливий вибір іншого кольору оббивки на замовлення (у вашому корпоративному стилі або за власними уподобаннями).
Просимо звернути увагу: колір шкірзаму Scaden може відрізнятися в залежності від освітлення та налаштувань Вашого екрану.
Характеристики:
| Матеріал каркасу | сталь з полімерним покриттям |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 495х510х760 мм |
| Максимальне навантаження на дно підлокітника | 15 кг |
| Маса виробу | 23 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір каркасу | білий |
| Матеріал обивки | вінілштучшкіра |
| Наповнювач | пінополіуретан (поролон) |
| Товщина поролону | 50 мм |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
Залишилися запитання? Зв’яжіться з нами - надамо детальну консультацію!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підголовник | Не передбачений |
| Підлокітник | 2 (шт) правий і лівий |
| Тип | Стілець донорський |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 760 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра |
- Ціна: 6 600 ₴



