Стілець медичний лабораторний мод.СЛ

- Під замовлення
- Код: СЛ_AN
Відправка з 20 травня 20263 500 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Стілець медичний лабораторний мод.СЛ
Стілець лабораторний медичний СЛ призначений для використання у медичних закладах та служить для комфортного розміщення співробітників.
Стілець медичний складається з обтягнутих м'яких вінілштучшкірою сидіння і спинки, встановлених на металевий каркас з полімерним покриттям.
Наявність поперечки для упору ніг та підвищена висота сидіння забезпечують додатковий комфорт при використанні.
Виготовляється у трьох стандартних кольорах – синій, бежевий, салатовий. Також можливий вибір іншого кольору оббивки (у вашому корпоративному стилі або за власними уподобаннями) на замовлення.
Просимо звернути увагу: колір шкірзаму Scaden може відрізнятися в залежності від освітлення та налаштувань Вашого екрану.
Характеристики:
| Матеріал каркаса | сталь із полімерним покриттям |
| Тип каркасу | цільно-збірний |
| Габаритні розміри, мм | 495х415х920 |
| Висота сидіння від підлоги, мм | 720 |
| Висота від підлоги до перемички, мм | 220 |
| Висота від сидіння до спинки, мм | 200 |
| Розмір м'якої частини сидіння, мм | 420х380х32 |
| Материал обивки | вінілштучшкіра |
| Наповнювач | пінополіуретан (поролон) |
| Маса виробу, кг | 8 |
| Допустиме навантаження, кг | 120 |
| Гарантійний термін експлуатації, міс. | 18 |
| Термін експлуатації (не менш ніж), міс. | 60 |
Залишилися запитання? Зв’яжіться з нами - надамо детальну консультацію!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Особливості | Наявність спинки |
| Тип підстави | Стандартне (4 ніжки) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Глибина стільця | 415 мм |
| Ширина стільця | 495 мм |
- Ціна: 3 500 ₴


