Універсальний стілець для медзакладів зі спинкою та м’яким сидінням

- Під замовлення
- Код: СУ_AN
Відправка з 20 травня 20262 800 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Універсальний стілець для медзакладів зі спинкою та м’яким сидінням
Стілець універсальний медичний призначений для використання в медичних закладах і служить для комфортного розміщення співробітників, клієнтів і відвідувачів.
Стілець медичний складається з обтягнутих вінілштучшкірою м'яких сидіння і спинки, встановлених на металевий каркас з полімерним покриттям.
Виготовляється у трьох стандартних кольорах – синій, бежевий, салатовий. Також можливий вибір іншого кольору оббивки (у вашому корпоративному стилі або за власними уподобаннями) на замовлення.
Просимо звернути увагу: колір шкірзаму Scaden може відрізнятися в залежності від освітлення та налаштувань Вашого екрану.
Характеристики:
| Матеріал каркаса | Сталь із полімерним покриттям |
| Тип каркасу | цільно-збірний |
| Габаритні розміри, мм | 475х415х780 |
| Висота сидіння від підлоги, мм | 420 |
| Висота від підлоги до перемички, мм | 320 |
| Висота від сидіння до спинки, мм | 200 |
| Маса виробу, кг | 7 |
| Максимально допустиме навантаження, кг | 150 |
| Колір каркаса | білий |
| Розміри м'якої частини сидіння, мм | 420х380х32 |
| Материал обивки | вінілштучшкіра |
| Наповнювач | пінополіуретан (поролон) |
| Гарантійний термін експлуатації, міс. | 18 |
| Термін експлуатації (не менш ніж), міс. | 60 |
Залишилися запитання? Зв’яжіться з нами - надамо детальну консультацію!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Особливості | Наявність спинки |
| Тип підстави | Стандартне (4 ніжки) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Глибина стільця | 415 мм |
| Ширина стільця | 475 мм |
- Ціна: 2 800 ₴


