Медичний столик для взяття крові СТ-ЗК для медичних установ

- Під замовлення
- Код: СТ-ЗК_AN
Відправка з 18 травня 20262 200 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Медичний столик для взяття крові СТ-ЗК для медичних установ
Столик для забору крові медичний СТ-ЗК призначений для використання у лікувальних закладах та медичних стаціонарах для розміщення пацієнтів під час процедури забору крові та інших маніпуляцій на руці пацієнта.
Стільниця обтягнута вінілштучшкірою.
Доступні кольори: синій, бежевий та зелений.
Матеріали та комплектуючі, що використовуються в конструкції медичного столика для забору крові, а також захисно-декоративне полімерне покриття мають необхідні висновки та допущені для використання у медичних меблях.
Характеристики:
| Основні атрибути | СТ-ЗК |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | ніжки |
| Тип конструкції | нерозбірна |
| Колісні опори | не передбачені |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 10 кг |
| Призначення | для забору крові |
| Тип | медичний столик |
| Габаритні розміри: | |
| Вага | 6 кг |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 770 мм |
| Матеріал каркасу | сталь з полімерним антибактеріальним покриттям |
| Матеріал м'якої частини | вінілштучшкіра |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
Залишилися запитання? Зв’яжіться з нами - надамо детальну консультацію!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 510 мм |
- Ціна: 2 200 ₴

