Медичний процедурний столик СТ-ЗК-Р для забору крові та маніпуляцій

- Під замовлення
- Код: СТ-ЗК-Р_AN
Відправка з 18 травня 20263 100 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Медичний процедурний столик СТ-ЗК-Р для забору крові та маніпуляцій
Столик для забору крові медичний СТ-ЗК-Р являє собою стійку конструкцію на трьох опорах, з регулюванням кута нахилу і висоти зручного ложемента.
М'який елемент ергономічної форми, обтягнутий медичним шкірзамінником, регулюється по куту нахилу до 70 °.
Конструкція оснащена металевої поличкою.
Характеристики:
| Основні атрибути | СТ-ЗК-Р |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | ніжки |
| Полиця | 1 шт. |
| Тип конструкції | збірно-розбірна |
| Колісні опори | не передбачені |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 10 кг |
| Призначення | для забору крові |
| Особливості | полиця-лоток |
| Тип | медичний столик |
| Габаритні розміри: | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 760 мм |
| Матеріал каркасу | сталь з полімерним антибактеріальним покриттям |
| Матеріал полиці | сталь з полімерним антибактеріальним покриттям |
| Оббивний матеріал | вінілштучшкіра |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
Залишилися запитання? Зв’яжіться з нами - надамо детальну консультацію!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Глибина | 375 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 3 100 ₴





