Професійна медична ширма Ш-1 стаціонарна односекційна перегородка

- Під замовлення
- Код: Ш-1_AN
Відправка з 20 травня 20263 090 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Професійна медична ширма Ш-1 стаціонарна односекційна перегородка
Ширма медична односекційна Ш-1 служить для візуального поділу простору в приміщенні на окремі непрозорі частини.
Конструкція ширми проста і практична: вона складається з каркасу, виконаного з труб та ПВХ-плівки. Металевий каркас має спеціальне полімерне покриття, що забезпечує тривалий термін служби виробу. При цьому особливі властивості ПВХ-матеріалу дозволяють легко очищати полотнище, забезпечуючи простіший догляд.
Ширма медична даного виробництва дозволяє поєднувати між собою від 2-х до 5-ї секцій.
Завдяки конструкції секції, що повертається, можуть легко розташовуватися під різним кутом по відношенню один до одного.
Доступний варіант із ніжками-роликами (з доплатою).
Особливістю даної моделі є покриття каркасу медичної ширми антибактеріальною порошковою фарбою, яка:
- має виражений антимікробний ефект;
- запобігає зростанню та міграції різних бактерій, цвілі та грибків;
- ефективна протягом усього терміну використання;
- безпечна для людини.
Залишилися запитання? Зв’яжіться з нами - надамо детальну консультацію!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Кількість секцій (стулок) | 1 |
| Матеріал екрану ширми | Тканина |
| Матеріал каркаса ширми | Метал |
| Опори ширми | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота секції | 1770 мм |
| Висота ширми | 1770 мм |
| Ширина секції | 660 мм |
| Ширина ширми | 660 мм |
- Ціна: 3 090 ₴
