Масажний стіл СМ-УР 3-секційний Медична кушетка з регульованою висотою

- Під замовлення
- Код: СМ-УР_AN*
Відправка з 17 травня 202623 999 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Масажний стіл СМ-УР 3-секційний Медична кушетка з регульованою висотою
Стіл масажний медичний СМ-УР призначений для комфортного розміщення пацієнтів при проведенні масажу.
Варто врахувати, що вибір масажного столу впливає на зручність спеціаліста при роботі, якість самого масажу і комфортність відчуттів пацієнта.
Модель масажного столу СМ-УР розроблена з урахуванням побажань та рекомендацій профільних фахівців для використання у лікувальних та лікувально-профілактичних закладах.
Особливістю даного столу є можливість регулювання як ложа, так і підлокітників. Також можна регулювати кут нахилу головної секції та секції голені.
У головній секції передбачено отвір для обличчя, який регулюється, що дозволяє пацієнту максимально комфортно розташуватися під час проведення процедури.
Стіл СМ-УР має можливість регулювання по висоті у діапазоні від 580 мм до 790 мм, секції підголовника та голені регулюються за допомогою растоматів, а також регулюются підлокітники та упор голови.
Масажна кушетка складається з трьох обтягнутих вінілштучшкірою секцій, встановлених на металевий каркас.
Каркас покритий спеціальною полімерною антибактеріальної фарбою з додаванням срібла. Це забезпечує додатковий захист від розповсюдження лікарняних інфекцій і знижує частоту санітарних обробок. Покриття стійке до дезінфекції і витримує агресивні чистячі засоби.
Гарантійний термін експлуатації виробу: 18 місяців.
Строк служби (щонайменше): 5 років.
Стандартні кольори оббивки: синій, бежевий, салатовий, сірий, блакитний. Також можливий вибір іншого кольору оббивки на замовлення (у вашому корпоративному стилі або за власними уподобаннями).
Просимо звернути увагу: колір шкірзаму Scaden може відрізнятися в залежності від освітлення та налаштувань Вашого екрану.
| Основні дані | СМ-УР |
| Виробник | Україна |
| Тип масажного столу | стаціонарний |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна вага користувача | 180 кг |
| Підголовник | регульований |
| Функціональні підлокітники | регульовані, знімні |
| Товщина подушки робочої поверхні | 40 мм |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 180 кг |
| Обивний матеріал столу | вінілштучшкіра |
| Матеріал конструкції столу | сталь з полімерним антибактеріальним покриттям |
| Особливості | можливість регулювання висоти столу; виріз для обличчя |
| Габаритні розміри: | |
| Вага | 38 кг |
| Ширина столу | 650 мм |
| Довжина столу | 2175 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 580 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 790 мм |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
На нашому сайті розміщено понад 50 моделей якісних масажних столів і кушеток у різних комплектаціях та всілякій функціональності, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером і ми підберемо для Вас найкращий варіант, враховуючи Ваші критерії запиту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 180 кг |
| Матеріал конструкції столу | Метал |
| Обивний матеріал столу | Вінілштучшкіра |
| Особливості | Виріз для обличчя, Можливість регулювання висоти столу |
| Підголовник | Регульований |
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
| Товщина подушки робочої поверхні | 40 мм |
| Функціональні підлокітники | знімні, регульовані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Довжина столу | 2175 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 790 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 580 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
- Ціна: 23 999 ₴








