Стаціонарний регульований реабілітаційний стіл СМ-ОР для медичних процедур та масажу

- Під замовлення
- Код: СМ-ОР_AN*
Відправка з 17 травня 202612 950 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Стаціонарний регульований реабілітаційний стіл СМ-ОР для медичних процедур та масажу
Стіл масажний з регулюванням висоти СМ-ОР призначений для комфортного розміщення пацієнтів при проведенні масажу.
Масажна кушетка складається з обтягнутих винилискожей сидіння і підголовника з отвором для особи, встановлених на металевий каркас з полімерним покриттям.
Можливість регулювання висоти столу в діапазоні 710÷860 мм з кроком 50 мм забезпечує зручність проведення масажу.
Положення підголівника може бути горизонтальним або регулюватися в діапазоні 15°÷45°.
Характеристики:
| Основні атрибути | СМ-ОР |
| Країна-виробник | Україна |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал каркаса | метал з полімерним покриттям |
| Матеріал основи | ДСП |
| Обивний матеріал | вінілштучшкіра |
| Наповнювач | пінополіуретан (поролон) |
| Підголовник | регульований |
| Спосіб регулювання підголівника | механічний |
| Діапазон регулювання підголівника | 15°÷45° |
| Безпечне робоче навантаження (не менше) | 150 кг |
| Габаритні розміри: | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 710 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 860 мм |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
На нашому сайті розміщено понад 50 моделей якісних масажних столів і кушеток у різних комплектаціях та всілякій функціональності, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером і ми підберемо для Вас найкращий варіант, враховуючи Ваші критерії запиту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 150 кг |
| Матеріал конструкції столу | Метал |
| Обивний матеріал столу | Вінілштучшкіра |
| Особливості | Виріз для обличчя, Можливість регулювання висоти столу |
| Підголовник | Регульований |
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
| Товщина подушки робочої поверхні | 40 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1950 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 860 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 710 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
- Ціна: 12 950 ₴



