Масажна кушетка для реабілітаційних центрів СМ-О стіл медичний без регулювання висоти

- Під замовлення
- Код: СМ-О_AN*
Відправка з 17 травня 202610 000 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Масажна кушетка для реабілітаційних центрів СМ-О стіл медичний без регулювання висоти
Стіл масажний медичний СМ-О призначений для комфортного розміщення пацієнтів при проведенні масажу.
Масажний стіл складається з обтягнутих вінілштучшкірою сидіння та підголівника з отвором для обличчя, встановлених на металевий каркас з полімерним покриттям. Положення підголівника може бути горизонтальним або регулюватися в діапазоні 15°÷60°.
Матеріали і складові, використані у конструкції, а також захисне декоративне полімерне покриття мають необхідні висновки, передбачені законодавством України, і допущені для використання у медичних меблях.
| Основні атрибути | СМ-О |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
| Довжина столу | 1950 мм |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимальна вага користувача | 180 кг |
| Підголовник | регульований |
| Тип масажного столу | стаціонарний |
| Обивний матеріал столу | вінілштучшкіра |
| Матеріал конструкції столу | метал |
| Особливості | виріз для обличчя |
| Гарантійний термін експлуатації | 18 міс. |
| Строк служби (не менше) | 60 міс. |
На нашому сайті розміщено понад 50 моделей якісних масажних столів і кушеток у різних комплектаціях та всілякій функціональності, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером і ми підберемо для Вас найкращий варіант, враховуючи Ваші критерії запиту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимальна вага користувача | 180 кг |
| Матеріал конструкції столу | Метал |
| Обивний матеріал столу | Вінілштучшкіра |
| Особливості | Виріз для обличчя |
| Підголовник | Регульований |
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
| Товщина подушки робочої поверхні | 40 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1950 мм |
| Довжина столу з підголовником | 1950 мм |
| Ширина столу | 650 мм |
- Ціна: 10 000 ₴



