Професійний стіл для масажу Relanto (2) Black шириною 60 см Переносна кушетка для косметологічних процедур
-8%- В наявності
- Код: Relanto (2/60) Black
6 000 ₴
5 540 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Професійний стіл для масажу Relanto (2) Black шириною 60 см Переносна кушетка для косметологічних процедур
Призначений:
-
для будь-яких видів масажних практик;
-
різноманітних косметологічних і SPA-процедур;
-
для використання в масажних салонах і кабінетах, кабінетах косметології, салонах краси, масажних зонах тренажерних залів і фитнес-центрів, СПА-салонах, салонах татуажу і пірсингу
Характеристика:
2-секції;
автоматична система збирання;
Матеріал каркасу: OSB плита 10 мм, фанера 18 мм.
Ніжки столу виготовлені з натурального бука;
Матеріал обивки: екошкіра;
Кольори обивки: білий, бежевий, синій, чорний, коричневий, фіолетовий;
Наповнювач: поролон – 5см;
Розміри:
-
довжина столу (без урахування довжини підголівника) – 185 см;
-
довжина столу з підголівником 212 см
-
ширина столу (без урахування ширини бічних підлокітників) – 60 см;
-
висота столу (регулюється) – від 62 до 84 см;
-
максимальне навантаження на стіл – 250 кг;
-
маса столу – 17 кг;
-
Розміри упаковки: 95 см х 63 см х 18 см
У комплект столу входять:
-
знімний підголівник
-
отвір для обличчя з подушкою-заглушкою;
-
бічні підлокітники;
-
сумка для перенесення та зберігання столу.
Виробництво Україна
Гарантія від виробника 24 місяці (на оббивку столу гарантія не поширюється).
Особливості:
За Вашим бажанням масажний стіл можна виготовити:
-
із шириною 70 см або 80 см
-
3-х секційний;
-
з поличкою для рук;
-
без отвору для обличчя;
-
без підголівника;
-
з круглим валиком для ніг 50*17 см
При зміні комплектації менеджер перерахує вартість!
Увага! Колір виробу на фотографіях може трохи відрізнятися від реального залежно від кольору екрану (монітора, смартфона і т.п.).
Важливо! Товар відправляється ТК Нова пошта, страхується в обов'язковому порядку, тому при отриманні замовлення обов'язково перевірте товар на цілісність та наявність всіх комплектуючих у відділенні Нової пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Підголовник | Знімний |
| Функціональні підлокітники | знімні |
| Товщина подушки робочої поверхні | 50 мм |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 250 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Сумка для зберігання і транспортування, Виріз для обличчя, Можливість регулювання висоти столу, Подушка-заглушка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1850 мм |
| Довжина столу з підголовником | 2012 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 620 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 840 мм |
| Вага | 17 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 630 мм |
| Глибина | 950 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 5 540 ₴









