Диван для очікування VM201 офісний дивани для відвідувачів кафе для готелів для приймалень 130*55*80h

- Під замовлення
- Код: VM201
Відправка з 29 травня 202612 920,40 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Диван для очікування VM201 офісний дивани для відвідувачів кафе для готелів для приймалень 130*55*80h
Зручний м'який диван для залів очікування, офісів, салонів.
Дизайн та ергономічність цієї моделі ідеально підходять для будь-яких приміщень та інтер'єрів.
Функціональні характеристики:
― м'яке сидіння та зручна спинка;
― наповнювач – стійкий до деформації поролон 25-ї щільності;
― пружинки-змійки;
― хромовані ніжки для додаткової стійкості;
― оббивка – штучна шкіра чи тканина*.
Колір на вибір:
* За стандартом ціна вказана за модель зі шкірозамінника. За диван із тканини передбачено доплату. Щоб дізнатися актуальну ціну, виберіть потрібний матеріал оббивки під ціною.
Габарити ШхВхГ: 130х80х55 см.
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами
Термін виготовлення – до 6 тижнів, залежно від завантаження виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 130 см |
| Глибина дивана | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант оббивки: | Шкірзамінник |
- Ціна: 12 920,40 ₴









