Електричний масажний стіл широка кушетка косметологічна електро (3 мотори) + ПІДІГРІВ! 2290СН
-14%- Готово до відправки
- Код: 2290СН
111 000 ₴
95 016 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Електричний масажний стіл широка кушетка косметологічна електро (3 мотори) + ПІДІГРІВ! 2290СН
Стаціонарний масажно-косметологічний стіл преміум класу з функцією підігріву ложа, одна з улюблених моделей масажистів і косметологів.
Відрізняється красивим дизайном, функціональністю та комфортністю у використанні, завдяки наявності 3-х електромоторів, фахівець за допомогою пульта може легко регулювати висоту самого столу, кут нахилу грудної та ножної частини.
Основа масажного столу є міцною конструкцією і виконана з натурального дерева (бука), всі дерев'яні елементи конструкції, тоновані темним лаком.

Поверхня масажно-косметологічного столу обтягнута якісним шкірозамінником.
Це міцний, зносостійкий матеріал, що має гарну еластичність і пружність.
Шар амортизації є пінополіуретановою системою товщиною 10 сантиметрів.
Він надзвичайно пружний і водночас м'який. Це дуже позитивно впливає на відчуття пацієнтів під час масажних процедур і, звичайно ж, на результати самих процедур.
Характеристика:
-
- 3-х секційний масажний стіл;
-
- з підігрівом;
-
- 3 електроприводи;
-
- регульовані підлокітники (у верхній частині столу);
-
- отвір для обличчя (закривається подушкою);
-
- 2 додаткові подушки - знімна на липучці та у вигляді підкови (для особи);
-
- ручний пульт управління для регулювання висоти, кута нахилу ножної та спинної секції;
-
- основа: дерево (бук), тоноване темним лаком;
-
- оббивка екошкіри (шкірозамінник);
-
- Колір оббивки білий;
габаритні розміри:
-
висота від 58 до 77см;
-
ширина – 77см;
-
довжина – 197см.
Виробництво: фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Тип підніжної частини | цілісна, регулюється кут нахилу |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Junhe |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1970 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Мінімальна висота | 580 мм |
| Максимальна висота | 770 мм |
| Вага | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 250.0 |
| Максимальна вага користувача | 150.0 |
| Матеріал конструкції столу | метал, дерево |
| Обивний матеріал столу | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Тип масажного столу | Стаціонарний електричний |
- Ціна: 95 016 ₴





