Стаціонарний масажний стіл електричний з підігрівом 2290НС*
-14%- Готово до відправки
- Код: 2290СН*
111 000 ₴
95 016 ₴
- +380 (98) 463-07-89
Стаціонарний масажний стіл електричний з підігрівом 2290НС*
Стаціонарний масажний стіл з трьома електромоторами і функцією підігріву - чудова модель, поєднання надійності, якості і комфорту.
Особливості:
- підстава металевий каркас в дерев'яному корпусі ( бук, тонований ТЕМНИМ ЛАКОМ );
- регулювання за допомогою ручного пульта: висоти масажного столу, кута нахилу грудної частини, згинання в колінах;
- регулювання підігріву здійснюється окремою кнопкою, розташованої на пульті керування;
- колір шкірозамінника - білий;
- колір основи - темний (венге);
- регульовані підлокітники;
Габаритні розміри: 77х197х58-77см (h);
Гарантія 12 місяців;
Виробництво фабричний Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість секцій | 2 |
| Тип підніжної частини | цілісна |
| Спосіб регулювання висоти | електричний |
| Спосіб регулювання спинної частини | електричний |
| Спосіб регулювання подножной частини | електричний |
| Функціональні підлокітники | регульовані |
| Кількість моторів | 3 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 250 кг |
| Особливості | Виріз для обличчя, Подушка-заглушка |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Junhe |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1970 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Мінімальна висота | 580 мм |
| Максимальна висота | 770 мм |
| Вага | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Матеріал конструкції столу | метал, дерево |
| Обивний матеріал столу | Екошкіра |
| Тип масажного столу | Стаціонарний |
- Ціна: 95 016 ₴






